Współpraca

Twój własny sklep z torbami

Napisz do nas a pomożemy Ci w założeniu i prowadzeniu sklepu własnego projektu

Co jest najważniejsze?

Łatwa obsługa
Proste i jasne zasady
Twoje projekty
Sam ustalasz prowizje

Kto może podjąć z nami współprace?

Nasza platforma współpracy skierowana jest do osób, które chcą zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w e-biznesie z odzieżą z nadrukami. Udostępniamy nasz kreator a ty nanosisz w nim swoje projekty. Dodajesz do ceny wytworzenia swoją prowizję i sprzedajesz. To banalnie proste, a dodatkowo my zajmujemy się całą papierologią. Nie zwlekaj, załóż swój pierwszy sklep razem z nami.

Jak zacząć?

Napisz do nas, bądź odwiedź stronę partnerską, klikając przycisk powyżej. Następnie załóż konto na stronie i uzupełnij formularz współpracy. Następnie utwórz jak najwięcej oryginalnych projektów i Twoi klienci natychmiast będą mogli je kupić. Rozsyłaj linki w celu reklamy swojego sklepu na FB, Insta, Twitterze i gdzie tylko chcesz. Im więcej ludzi dowie się o Twoim sklepie tym więcej klientów będzie chciało skorzystać.

Szukasz inspiracji na udane wesele? A może chcesz urządzić niezapomniany wieczór kawalerski / panieński ? Najlepsze dekoracje i gadżety znajdziesz na WeselnyKreator.pl   oraz eHaft gdzie znajdziecie produkty znakowane eleganckim haftem komputerowym