W dzisiejszym świecie używamy coraz więcej drobiazgów, które już przestają się mieścić w kieszeniach spodni. Telefony, portfele, klucze, zapalniczki, chusteczki, długopisy. słuchawki… to wszystko sprawia ze wyglądamy jak klaun w cyrku wyładowani po brzegi. Co zatem zrobić kiedy przedmiotów przybywa a miejsca brak?

 

Nerka z nadrukiem patriotycznym

Z pomocą przychodzą nam saszetki biodrowe, tzw. nerki. Świetnie sprawdzają się w roli dodatkowej kieszeni, ponieważ są dość pojemne i bez problemu spakujemy w nie te wszystkie rzeczy aby ulżyć naszym kieszeniom. Są wygodne, możemy je przeczepić wzdłuż bioder lub przez klatkę piersiową i przede wszystkim możemy je spersonalizować. Saszetka biodrowa nie musi już być nudna i czarna lub białą. Teraz dzięki drukowi cyfrowemu możemy nanieść na nerkę dosłownie wszystko, od napisów, śmiesznych wzorów po loga i grafiki. Może to być ulubiony zespół, drużyna piłkarska, artysta, logo marki. Narka z nadrukiem, którą dopasujesz do siebie spełni swoje zadanie. Ostatnio w modzie pojawiły się nerki z nadrukiem patriotycznym np Polski Walczącej czy po prosty z motywem orła i flagi. Jest to bardzo fajny sposób na wyrażenie polskości, szacunku do historii oraz patriotyzmu. Nadruk na nerce może oddać wyznawane przez Ciebie wartości i pokazać je światu w przystępnej formie. Głównie upodobała je sobie młodzież w wieku szkolnym. Idealnie nadają się na wyjście na spacer, na miasto, na plażę, czy ze znajomymi.

 

Jak zrobić saszetkę biodrową z nadrukiem

Nadruk na nerce zazwyczaj wykonywany jest za pomocą folii flex, na specjalnej foli ploter wycina przygotowany przez nas wzór, logo czy napis po czym odpowiednimi narzędziami jest on obrabiany a następnie wgrzewany w materiał nerki. Folia na stałe wiąże się z materiałem, jest niezwykle wytrzymała, nie zdziera się i nie spiera dzięki czemu nie musimy się martwić czasem użytkowania nerki. Sama metoda druku zapewnia doskonałe odwzorowanie projektu co za tym idzie nadruk jest wyraźny i doskonale odzwierciedlonymi szczegółami. Inną metodą jest nadruk DTG na nerkach, który to jest polecany przy wielokolorowym projekcie. O ile folia flex posiada tyko kilka podstawowych kolorów o tyle druk DTG zapewnia pełną gamę wraz z przejściami tonalnymi co sprawia, że kolory są bardzo nasycone i wyraziste. Niezależnie od metody jaką wybierzemy, nerka z nadrukiem sprawdzi się pod względem poręczności, wyglądu i jakości wykonania. Jest to idealny przedmiot dla nas jak i doskonale nadaje się na prezent, gdyż możemy ją w dowolny sposób spersonalizować przez co staje się bardziej osobista. Warto sprawdzić różne projekty i zainspirować się bądź skorzystać z dostępnych wzorów na rynku i tylko nanieść je na projekt